Broj dijela 51277319
Proizvod HERTH+BUSS ELPARTS 
Jamstvo 24 měsíců
54,70 €s PDV-om
43,76 €bez PDV-a
Strana ugradnje između ventilatora unutarnjeg prostora i predotpornika
Za proizvođača Alfa Romeo
Za proizvođača Renault
Broj utičnih kontakata 2 -polna(i)
Dopunski artikl/dopunska informacija s kućištem utične čahure
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vodom
Poprečni presjek kabela 4 mm²
Duljina kabela 150 mm
Materijal izolacije voda Silikon
Područje temperature od −25 °C
Područje temperature do +140 °C
Za OE broj 52410903
Za OE broj 5241090
Za OE broj 52412557
Za OE broj 60779301
Za OE broj 7701207453
Za OE broj 77363393
Za OE broj 7701206541
Izvedba utičnog kućišta Kućište utične čahure

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA