Broj dijela 430.160
Proizvod ELRING 
EAN brojevi 4041248653432
Jamstvo 24 měsíců
19 €s PDV-om
15,20 €bez PDV-a
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Za turbopunjač s OE brojem 0375.N1
Za turbopunjač s OE brojem 0375.N9
Za turbopunjač s OE brojem 0375.P7
Za turbopunjač s OE brojem 0375.P8
Za turbopunjač s OE brojem 0375.Q9
Za turbopunjač s OE brojem 0375.R0
Za turbopunjač s OE brojem 1685819
Za turbopunjač s OE brojem 1696537
Za turbopunjač s OE brojem 1902475
Za turbopunjač s OE brojem 31319528
Za turbopunjač s OE brojem 36001457
Za turbopunjač s OE brojem 762328-0001
Za turbopunjač s OE brojem 762328-0002
Za turbopunjač s OE brojem 762328-5002S
Za turbopunjač s OE brojem 9673283680
Za turbopunjač s OE brojem 9682881380
Za turbopunjač s OE brojem 9804119380
Za turbopunjač s OE brojem MN982483
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vijcima